Üniversitemiz Öğrencilerine Burs Desteği Sağlayan Özel Kurum ve Kuruluşlara Teşekkür Programı Düzenlendi.

İstanbul Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Rehberlik Danışmanlık ve Sosyal Destek Birimi tarafından Üniversitemiz öğrencilerine burs desteği sağlayan özel kurum ve kuruluşlara 19 Haziran’da İstanbul Üniversitesi’nin tarihi yapılarından Balta Limanı Sosyal Tesisleri’nde teşekkür programı düzenlendi. 

İstanbul Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Oral ÖNCÜL’ün konuşmasıyla başlayan kahvaltıda, vakıf temsilcilerine üniversitemiz öğrencilerine desteklerinden dolayı teşekkür edilerek, desteklerinin artarak devam ettirilmesi hususunda beklentiler iletildi. 


Davete katılım gösteren kurum temsilcileri, öğrencilerimize yönelik yürütülen burs hizmet süreçleri içerisinde Rehberlik Danışmanlık ve Sosyal Destek Birimi ile sürdürülen işbirliğinden memnun olduklarını ifade ettiler. 

Vakıf temsilcilerinin temsil ettikleri kurumları, kendilerini ve öğrencilere yönelik faaliyetlerini de tanıttıkları yemekte vakıfların öğrencilerimize ve üniversite eğitimine yönelik nasıl daha fazla yarar sağlayabilecekleri konuşuldu.


Davetin sonunda Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mustafa Oral ÖNCÜL, İstanbul Üniversitesi Genel Sekreteri Metin KÜÇÜK ve Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Yavuz PADEM tarafından programa katılım gösteren kurum temsilcilerine plaket takdim edildi.


Program, toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.