Türkiye Spor Zirvesi Gerçekleştirildi

Türkiye Spor Zirvesi ’Amatör Ruh Profesyonel Oyun’ vizyonu ile 26 Mart 2018 tarihinde İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü ve Hakan Nergis Akademi İşbirliğinde İstanbul Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. ’Türkiye Spor Zirvesi’ 2018 yılında ilk kez düzenlenmiş olup büyük bir istikrar ve özveri ile Türkiye’yi spor kültürü oluşmuş yarınlara ulaştırmayı hedefleyerek geleceğin spor alanındaki yenilikçi fikirlerine ev sahipliği yapmayı sürdürecektir.

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü Müdürü Hamdi Özcan, Türkiye Spor Zirvesi ile birlikte ülkemizdeki sporu ve spor kültürünün geliştirilmesinde üniversitelerin öneminin ortaya çıktığını ve ilk kez gerçekleştirilen bu etkinliğe ev sahipliği yaparak sporun gelişmesine katkıda bulunmaktan gurur duyduklarını belirtti.


Üniversitemiz'de düzenlenen organizasyonda, yerel yönetimlerden spor kulüplerine, üniversitelerden teknolojiye, endüstriden medyaya kadar konulara yer verildi. Birbirinden ünlü isimler bu organizasyonda dinleyicileri ile buluştu.


Galeri