Kreş ve Gündüz Bakımevlerimizde Karne SevinciKreş ve Gündüz Bakımevlerimizde Karne Sevinci

2018-2019 Eğitim Yılının doksan günlük 1.Dönemi bugün alınan karnelerle tamamlandı. Beyazıt ve Sevda Sabancı Kreş ve Gündüz Bakımevlerimizde eğitim gören üç yüze yakın öğrencimiz karne sevincini Daire Başkanımız Sn. Yavuz Padem’in elinden aldığı karnelerle yaşadı.

Beyazıt Kreş ve Gündüz Bakımevimizde her sınıfa girerek öğretmen ve teyzelerimizi tebrik eden Daire Başkanımız her öğrenciye karnelerini verdi.

Sevda Sabancı Kreş ve Gündüz Bakımevimizde yapılan programda 6 yaş grubu çocuklarımızın müzik ziyafeti ardından Daire Başkanımız Sn. Yavuz Padem bir konuşma yaptı:

“Kreş ve Gündüz Bakımevimizde çok kaliteli eğitim yapılmaktadır.  Bir eğitim yılının ilk dönemi öğretmen, veli ve öğrencilerimizle tamamladık.  Gelecek bu masum çocuklarımızın neşeli, umutlu ve heyecanlı bakışlarında şekillenecektir. Çok başarılı bir dönem yaşadık. Burada velilerimize önemli vazifeler düşmektedir. Bir eğitimci olarak ifade etmek isterim ki;  veli çocuğun mutluluğunu önemsiyorsa bu durum okul başarısından çok daha kıymetlidir. Mutlu çocuk; mutlu insan, gerek sosyal gerekse iş hayatında daha başarılı sonuçlar elde etmektedir.  Karne çocuğun değerini ölçmüyor. Çocuğun değeri notlar ile ölçülmemelidir. Siz anne baba olarak çocuğunuza değerli olduğunu hissettirirseniz, başarı kendiliğinden gelecektir. Yapılan büyük hatalardan bir tanesi; çocuğu başkaları ile kıyaslamaktır. İstanbul Üniversitemizin değerli personeline ve geleceğimize hizmet bizleri mutlu etmektedir. Bugün çocuklarımızla aynı duygu ve coşkuyu beraber yaşamaktayız.”

Programa Genel Koordinatörümüz Sn. Fatih Albayrak ve Eğitim Koordinatörümüz Eğitim Uzmanı Sn. Nedim Taktak ile beraber katılan Daire Başkanımız Sn. Yavuz Padem tüm öğrencilere hikâye ve etkinlik kitabı ve çikolatadan oluşan bir hediye paketi verdi.
Galeri