Beyazıt Kreş ve Gündüz Bakımevi Yıl Sonu Gösterisi Gerçekleşti.

Beyazıt Kreş ve Gündüz Bakımevi Yıl Sonu Gösterisi

İstanbul Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı bünyesinde hizmet veren Beyazıt Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencilerinin yıl sonu gösterisi seyirciler tarafından ilgiyle takip edildi.

Prof.Dr.Fuat Sezgin Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Yavuz Padem, Yabancı Diller Yüksek Okulu Sekreteri Ebru Erdoğdu, Yemekhaneler Müdürü Orhan Özdemir, Sevda Sabancı Kreş ve Gündüz Bakımevi Yöneticisi Sema Akdemir, Beyazıt Kreş ve Gündüz Bakımevi Yöneticisi Meltem Akyar ile Kreş ve Gündüz Bakımevleri Eğitim Koordinatörü Nedim Taktak Katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program, öğrencilerin modern ve yöresel dans gösterileri ile devam etti.

“Yavrularımızı en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz”

Etkinlikte emeği geçen öğrenci ve eğitmenleri tebrik eden Daire Başkanı Yavuz Padem, "Kişilik gelişiminin yüzde 70’inin tamamlandığı okul öncesi eğitimde ciddi manada İstanbul Üniversitesi olarak kurumsal bir kimliğe, tecrübeye sahip bir kurumuz. Bugün bir çok kreş ve gündüz bakımevinde bulunmayan imkanların çoğu çok şükür bizlerde var. Tabii ki bu imkanlar yeterli değil ama şunu samimiyetle söyleyebilirim ki, elimizdeki imkanları en iyi şekilde değerlendirerek kıymetli yavrularımıza bizim gözbebeğimiz misali bakarak en iyi şekilde yetiştirmeye çalışıyoruz." dedi.

Program, öğrencilerin diploma ve kep atma töreni ile son buldu.