İÜ Öğrenci̇ Konseyi̇ Üyesi̇ Öğrenci̇leri̇ne Di̇ksi̇yon Kursu Tamamlandı

İÜ ÖĞRENCİ KONSEYİ ÜYESİ ÖĞRENCİLERİNE DİKSİYON KURSU TAMAMLANDI

İÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı ve İÜ Öğrenci Konseyi tarafından birlikte düzenlenen Diksiyon – Güzel ve Etkili Konuşma Eğitimi, Eğitim Koordinatörümüz aynı zamanda Eğitim Uzmanı olan Nedim TAKTAK tarafından verildi.

Diksiyon eğitimi yanında, Protokol Kuralları, Beden Dili ve Sosyal Medyada Beden Dili seminerleri de verilen öğrencilerimiz; anlamlı, etkili ve tonlamaları doğru bir konuşma yapabilme teknik ve uygulamalarından oluşan bir eğitim programını tamamladılar.

Kursta başarılı olan 35 öğrencimize, MEB Onaylı Diksiyon Sertifikaları, İÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Yavuz PADEM tarafından verildi. 

Çeşitli hediyeler de veren PADEM; ‘Ben de bir eğitimciyim, eğitimin önemli olduğunu, marka bir üniversite olan İstanbul Üniversitesi Öğrenci Konseyi öğrencilerinin bu eğitimi almasından memnuniyet duyuyorum. İÜ Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı olarak öğrencilerimizin burs, rehberlik, kulüp çalışmaları, gezi ve teknik amaçlı faaliyetlerinde otobüs, yemek, yurt, çalışan üniversite mensuplarının çocuklarına kreş hizmetleri veriyoruz. Hizmetlerimizin kalitesini gün geçtikçe artırmaktayız. Hepinizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum.’  demiştir.