2019-2020 Eğitim Dönemi Kreş ve Gündüz Bakımevi Kesin ve Yedek Kayıt Listeleri Açıklanmıştır.

BEYAZIT KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

2017 DOĞUMLULARIN KESİN KAYIT LİSTESİ

SIRA NO

DOĞUM TARİHİ

AD-SOYAD

TOPLAM PUANI

1

09.07.2017

MUSTAFA YAĞIZ TABUR

57

2

22.03.2017

AHMET SELİM YILDIZ

43

3

09.05.2017

SİNAN BATU KARAOĞLU

40

4

24.03.2017

DURU KEŞ

37

5

27.07.2017

MUSTAFA ÇAĞAN KORKMAZ

36

6

29.03.2017

ZEHRA LİNA KARABULUT

35

7

17.04.2017

AHMET EREN ŞİRİK

35

8

03.04.2017

TANEM SU KOCAKAPLAN

34

9

12.04.2017

POYRAZ KAPLAN

34

10

04.08.2017

MİRA KÜÇÜK

34

11

01.01.2017

ÖMER HALİS İÇYÜZ

21

12

11.09.2017

TEOMAN EDİZ ATAY

18

13

06.07.2017

BERK FIRAT

16

                              

                                                                                 

                                                                                                                                                  

BEYAZIT KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

2016 DOĞUMLULARIN KESİN KAYIT LİSTESİ

SIRA NO

DOĞUM TARİHİ

AD-SOYAD

TOPLAM PUANI

1

26.09.2106

EKREM ÇALIŞKAN

71

2

26.09.2016

AYSEL KAÇAR

59

3

02.09.2016

ECEM BETÜL VURAL

57

4

29.12.2016

MUSTAFA ÇAM

57

5

22.07.2016

ALİ POYRAZ ŞENER

53

6

05.09.2016

YAĞIZ YAZIMCI

50

7

27.03.2016

SELEN SÜNNETÇİ

46

8

28.02.2016

İLHAN TALHA ÇİL

46

9

21.03.2016

ZEYNEP ECEM ŞAHİN

46

10

25.08.2016

VERA GÜLSEREN GÜRSOY

45

11

09.04.2016

ASEL ARYA ALTIPARMAK

45

SEVDA SABANCI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİNDEN GELEN ÇOCUKLAR LİSTESİ

1

08.10.2016

CASSİE ÇAĞLA KIRIMLI

2

08.10.2016

DOPHNE DAMLA KIRIMLI

3

18.09.2016

ÇAĞAN BERK KIR

4

03.09.2016

MUSTAFA DAL

5

30.11.2016

ÖMER ATA UZUN

6

21.09.2016

ÖZGÜR DENİZ ÇAKIR

7

25.01.2016

BEYZA MERT

8

05.05.2016

ELİF NUR HARMANCI

2016 DOĞUMLULARIN YEDEK KAYIT LİSTESİ

1

26.04.2016

EGEMEN SIRBUDAK

43

2

17.07.2016

ZEYNEP ASYA AKÇALI

43

3

14.11.2016

TUNA ONAN

40

4

15.05.2016

EGEMEN ÖZLÜ

39

5

01.03.2016

AHMET EFE DÜNDAR

37

6

19.05.2016

ELİF KUMAŞ

37

7

08.02.2016

ALPER KARA

35

8

17.12.2016

ASYA TOKATLI

34

9

08.08.2016

AHMET ALAZ ÖZ

31

10

11.07.2016

SALİH FIRAT YAKUT

19

11

04.10.2016

CİHANGİR TAŞ

17

12

05.04.2016

MEHMET KEREM PELDEK

16

13

20.06.2016

MUSTAFA UÇAKAN

14

14

04.08.2016

YİĞİT EFE KUL

11

15

10.08.2016

MEHMET YUSUF BOZYİĞİT

Kurum Dışı

                                     

                                                                 

BEYAZIT KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

2014 DOĞUMLULARIN KESİN KAYIT LİSTESİ

SIRA NO

DOĞUM TARİHİ

AD-SOYAD

TOPLAM PUANI

1

15.08.2014

YUŞA BURAK ÇUKURÇAYIR

51

2

04.11.2014

AZRA ECE EKTEM

37

3

08.02.2014

ÖZGE MELEK TAŞ

38

4

21.02.2014

ZEHRA BETÜL ÇAKIROĞLU

4

                                  

BEYAZIT KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

2015 DOĞUMLULARIN YEDEK KAYIT LİSTESİ

SIRA NO

DOĞUM TARİHİ

AD-SOYAD

TOPLAM

PUANI

1

23.02.2015

ALİ ERTUĞRUL ÇOBANOĞLU

69

2

16.05.2015

EZEL SARE KOLCAK

60

3

24.08.2015

ENİS REHA KABAKCI

57

4

07.10.2015

MELİHA MİRAY SARILI

51

5

04.12.2015

MUSTAFA SELİM PEKŞEN

26

6

28.07.2015

CIVANJİR FİLİZ

26

7

18.09.2015

ZEYNEP ALYA SALDANLI

24

8

03.12.2015

HİRANUR KESİK

23

9

18.11.2015

ÖMER ARAS SEFER

19

10

27.02.2015

BİLGE ÖZDEN

17

11

13.11.2015

NEVA BOZCU

Kurum Dışı

SEVDA SABANCI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİNDEN GELEN ÇOCUKLAR LİSTESİ

1

30.06.2015

EREN ÇINAR KÖSESAKAL

*2015 Doğumlu öğrencilerin sınıf mevcudu dolu olduğundan yeni kayıt alınamamaktadır.

* Kurum dışı gelenler puanlamaya tabi değildir. 

*Kayıt hakkı kazananların kayıtları 01.08.2019-23.08.2019 tarihleri arasında yapılacaktır. Bu tarihlerde kayıt yaptırmayanlar kayıt haklarını kaybetmiş sayılacaktır. Kayıt yaptırmayanların yerlerine yedek listeden öğrenci alınacaktır.

İÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

SEVDA SABANCI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

2017 DOĞUMLU ÇOCUKLARIN KESİN KAYIT LİSTESİ

SIRA NO

DOĞUM

TARİHİ

AD-SOYAD

TOPLAM PUANI

1

02/16/2017

ALİ MERT YİĞİTOĞLU

76

2

03/03/2017

ELA AYDIN

66

3

07/10/2017

BULUT ÖZBEY

61

4

07/10/2017

DENİZ ÖZBEY

61

5

20/02/2017

YAĞIZ EGE YILDIZ

53

6

26/01/2017

YİĞİT HAMZA BAYRAK

51

7

07/10/2017

GÖKÇE KAPAN

50

8

31/01/2017

ATLAS ASLAN

46

9

20/09/2017

KORAY MACİT

46

10

25/07/2017

DENİZ BAŞAK GÜNGÖRDÜ

44

11

21/09/2017

ARHAN EROL KARIŞAN

44

YEDEKLER

1

15/08/2017

İPEK KILIÇ

40

2

03/10/2017

ALPARSLAN BOLAT

40

3

18/10/2017

ASLI ARİN ÖĞÜNÇ

40

4

16/01/2017

ÖMER ARAS GÜL

38

5

19/10/2017

ALPEREN ERASLAN

38

6

26/07/2017

BERİL ARSLAN

37

7

28/02/2017

ILGIN ADA ŞİMŞEK

36

8

24/10/2017

DEFNE KIRAN

32

9

07/04/2017

ALİ MERT SOYSÜREN

31

10

09/09/2017

MİNAY ERGEN

31

11

03/05/2017

EGE ERSOY

25

12

22/08/2017

KEREM KARAHAN

21

13

31/01/2017

EFE EREN

19

14

18/12/2017

LİYA KARAGÖZ

17

15

08/12/2017

FATİH KAHRAMANLI

13

İÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

SEVDA SABANCI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

2016 DOĞUMLU ÇOCUKLARIN KESİN KAYIT LİSTESİ

SIRA NO

DOĞUM

TARİHİ

AD-SOYAD

TOPLAM PUANI

1

21/01/2016

EZGİ YİĞİT DENİZOĞLU

76

2

10/09/2016

ALÇİN DORA YANMAZ

73

3

27/06/2016

AHMET ALPEREN ÖZTÜRK

64

4

04/04/2016

ELİF HİRA DOĞAN

62

5

23/12/2016

MUSTAFA KEMAL ÖZGÜR

58

6

12/12/2016

HAKTAN KARATAŞ

52

7

287/03/2016

ARAS ŞENER

50

8

28/04/2016

SELİM AKYÜZ

49

9

01/08/2016

NUR KORKMAZ

47

10

15/01/2016

NERİS ŞENGÜL

45

11

10/02/2016

ZEYNEP ELİF ÖZDEMİR

44

12

09/10/2016

AZRA KABAHASANOĞLU

43

13

06/01/2016

YAĞMUR VELİOĞLU

40

14

18/08/2016

EGE MUTLU

40

15

09/11/2016

EMİRHAN SARGICI

40

16

30/12/2016

ONUR MERT ERCİYAS

40

17

05/04/2016

NEHİR KARAYEL

39

YEDEKLER

1

17/06/2016

ELİF ŞEN

39

2

26/04/2016

ORHAN ALİ AŞÇIOĞLU

38

3

08/09/2016

ELİF IRMAK ÖDEMİŞ

37

4

18/11/2016

BERGÜZAR İPEK GÜL

25

5

18/04/2016

ELİF NUR TAŞ

20

6

22/02/2016

DURU SAMUR

15

7

24/12/2016

EYLÜL DENİZ AL

15

8

09/09/2016

SENA TÖNGEL

12

9

12/11/2016

EREN AŞAN

3

İÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI SEVDA SABANCI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

2015 DOĞUMLU ÇOCUKLARIN KESİN KAYIT LİSTESİ

SIRA NO

DOĞUM

TARİHİ

AD-SOYAD

TOPLAM PUANI

1

15/01/2015

CEREN TANEM MERT

60

2

02/07/2015

ÖYKÜ İNANÇ

53

3

18/12/2015

DURU SU DÜZGÜN

51

4

17/09/2015

YİĞİT TAHA EROL

49

5

04/03/2015

MUSTAFA YİĞİT ŞİN

43

YEDEKLER

1

27/11/2015

HATİCE SERRA ÖZMEN

42

2

22/12/2015

MÜJGAN LİNA ÇAĞMAN

41

3

19/08/2015

DURU AKYOL

29

4

24/03/2015

HİRA ALTUN

21

5

26/09/2015

METİN KAHRAMANLI

13

İÜ SAĞLIK KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI

    SEVDA SABANCI KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ

2014 DOĞUMLU ÇOCUKLARIN KESİN KAYIT LİSTESİ

SIRA NO

DOĞUM

TARİHİ

AD-SOYAD

TOPLAM PUANI

1

02/09/2014

ALİ MERT DOĞAN

45

2

15/04/2014

ERVA AŞAN

8





*Kayıt hakkı kazananların kayıtları 01.08.2019-23.08.2019 tarihleri arasında yapılacaktır.  Bu tarihlerde kayıt yaptırmayanlar kayıt haklarını kaybetmiş sayılacaktır. Kayıt yaptırmayanların  yerlerine  yedek  listeden  öğrenci alınacaktır.

*2018-2019 Eğitim yılında Sevda Sabancı Kreş ve Gündüz Bakımevinde 2015-2016 doğumlu öğrencilerimizin 2019-2020 Eğitim Yılı için eğitimlerine Beyazıt Kreş ve Gündüz Bakımevinde 01.08.2019 tarihi itibariyle devam edeceklerdir.


Galeri